Ostatnie dni promocji -79% zniżki:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Twoje wsparcie w drodze do zdrowia

Wiedza zebrana w tym wyjątkowym poradniku pozwoli wsłuchać się w swoje ciało i świadomie o nie zadbać, a także samodzielnie zdiagnozować chorobę i wyleczyć ją, stosując naturalne metody i proste rozwiązania dostępne na wyciągnięcie ręki.

Jakie obszary wspiera NiePoradnik Zdrowotny?

Zapobieganie chorobom – świadomość przyczyn wielu ciężkich schorzeń pozwala na wdrożenie odpowiedniej profilaktyki, wyczula nas na to, jakich błędów nie powinniśmy popełniać i o co warto zadbać w codziennej gonitwie, aby móc cieszyć się zdrowiem jak najdłużej.
Poprawa zdrowia – naturalne metody wspierają organizm w radzeniu sobie z wieloma współczesnymi dolegliwościami. Często nie zdajemy sobie sprawy, że zwykły ból głowy czy zmęczenie to niekoniecznie skutek przepracowania, ale oznaka ogólnej złej kondycji organizmu. I zamiast wdrożyć zdrowe, naturalne nawyki, bierzemy kolejną tabletkę, która jest jedynie tymczasowym rozwiązaniem.
Wspomaganie leczenia tradycyjnego – stosowanie metod zaczerpniętych z medycyny naturalnej sprawia, że nasz organizm staje się silniejszy, dzięki czemu może szybciej poradzić sobie z chorobą, a rozwiązania proponowane przez lekarzy mogą okazać się skuteczniejsze.
Samodzielna diagnoza – wsłuchanie się w nasze ciało i świadomość czynników pogarszających zdrowie pozwalają samodzielnie odkryć przyczyny niektórych dolegliwości.
Medycyna holistyczna – nasze ciało to jeden organizm, w którym każdy element wpływa na działanie pozostałych. Leczenie objawowe chorego narządu nie zawsze daje oczekiwane rezultaty, ponieważ przyczyna problemu może leżeć zupełnie gdzie indziej. Dlatego medycyna naturalna stawia przede wszystkim na ogólną poprawę zdrowia.

Spis treści

 • Wstęp 4
 • 1. Zakwaszenie organizmu 8
 • 2. Nadkwasota czy niedokwasota 21

  - Wrzody żołądka

 • 3. Naturalne środki przeciwbólowe i przeciwzapalne 34

  - Magnez - niedoceniony minerał naturalnym środkiem na wiele chorób
  - Kurkuma
  - Imbir
  - Ocet jabłkowy
  - Aloes
  - Olej kokosowy (nierafinowany)
  - Płyn lugola

 • 4. Naturalne metody na różne dolegliwości 60

  - Migreny i inne bóle głowy
  - Zapalenia jamy ustnej i dziąseł
  - Przeziębienie, grypa

 • 5. Zapomniana soda oczyszczona 69
 • 6. Kontrowersyjna woda utleniona 73
 • Wstęp 4
 • 1. Zakwaszenie organizmu 8
 • 2. Nadkwasota czy niedokwasota, czyli ile masz kwasu 21

  - Wrzody żołądka

 • 3. Natualne środki przeciwbólowe i przeciwzapalne 34

  - Magnez - niedoceniony minerał naturalnym środkiem na wiele chorób - Kurkuma
  - Imbir
  - Ocet jabłkowy
  - Aloes
  - Olej kokosowy (nierafinowany)
  - Płyn lugola

 • 4. Naturalne metody na różne dolegliwości 60

  - Migreny i inne bóle głowy
  - Zapalenia jamy ustnej i dziąseł
  - Przeziębienie, grypa

 • 5. Zapomniana soda oczyszczona 69
 • 6. Kontrowersyjna woda utleniona 73

Sięgnij po ten wyjątkowy NiePoradnik…, jeżeli:

Dokucza Ci zmęczenie i ciągły brak energii.

Dokuczają Ci bóle głowy i migreny.

Borykasz się z częstymi infekcjami.

Potrzebujesz wsparcia w utrzymaniu odpowiedniej wagi.

Medycyna tradycyjna zawiodła i szukasz innych metod leczenia.

Chcesz cieszyć się zdrowiem i utrzymać sprawność ciała i umysłu przez długie lata.

Chcesz wesprzeć swoją odporność i samodzielnie zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich, stosując naturalne metody.

Wolisz zapobiegać niż leczyć, a w razie choroby chcesz szybko rozpoznać jej przyczyny i podjąć odpowiednie działania.

Doświadczasz dolegliwości z obszaru układu pokarmowego – masz wrzody żołądka, wzdęcia, problemy z trawieniem i regularnym wypróżnianiem.

Dlaczego napisałam
NiePoradnik Zdrowotny?

Ponad dziesięć lat temu bardzo bliska mi osoba ciężko zachorowała. Kolejni lekarze rozkładali ręce, a proponowane przez nich metody leczenia nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. Wówczas, zdeterminowana, aby rozwiązać nasze problemy zdrowotne, intuicyjnie sięgnęłam po wiedzę na temat medycyny naturalnej. Czytałam prace wielu uznanych autorytetów w tej dziedzinie, a przedstawiane przez nich dane weryfikowałam na sobie i swojej rodzinie. I co się okazało? Plan wsparcia chorego organizmu – stworzony na postawie zdobytej przeze mnie wiedzy – zadziałał.

Poszukiwanie drogi do zdrowia bliskiej mi osoby przerodziło się później w wielką pasję. Od tego czasu zmotywowana sukcesami wciąż pogłębiam swoją wiedzę i pomagam coraz większej liczbie osób, które zgłaszają się do mnie z różnymi problemami. Ich radość jest dla mnie największą motywacją do dalszej pracy i najpiękniejszą nagrodą. Podstawową wiedzę z zakresu medycyny naturalnej zebrałam w NiePoradniku Zdrowotnym – aby była ona dostępna dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w leczeniu lub chce utrzymać dobrą kondycję swojego organizmu.

Beata Jakubowska

Przeczytaj opinie osób, które już
skorzystały z NiePoradnika Zdrowotnego

5/5

Tomasz J.

NiePoradnik Zdrowotny to najlepszy sposób na codzienne bolączki naszego życia. Nie tylko prezentuje skuteczne sposoby na nasze dolegliwości, ale i sięga do ich przyczyn, co w dalszej perspektywie pozwala uniknąć wielu problemów i wizyt u lekarzy. Polecam!

5/5

Marcelina S.

Według mnie zdrowie jest podstawową wartością. Warto więc wykorzystać naturalne metody, by zachować je jak najdłużej w najwyższej formie. W tym poradniku znajdziecie wiele przydatnych rad! 

5/5

Agata

W jaki sposób pomóc swojemu zdrowiu? Najlepiej poprzez unikanie podstawowych błędów, a ten niePoradnik zawiera wiele cennych rad, które pozwolą ich uniknąć! 

5/5

Elżbieta

Książki i fora internetowe wielokrotnie przeładowane są treściami, które nie zawsze trafiają do czytelników ze względu na powierzchowność albo zawiłość tekstu. W tym poradniku natomiast, w łatwy przejrzysty sposób poznamy wiele cennych rad w zakresie przeciwdziałania najpowszechniejszym dolegliwościom!

Co zyskasz, posiadając NiePoradnik...?

Koszty dostawy:

 • wysyłka kurierem (dostawa do 2-3 dni roboczych) – 19,43 zł brutto,
 • wysyłka do paczkomatów InPost (dostawa do 2-3 dni roboczych) – 15,62 zł brutto.

 

Zamówienia realizujemy do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności. Paczki nadajemy wyłącznie w dni robocze.

Za zakupy w naszym sklepie można zapłacić na dwa sposoby:

 • przelewem bankowym na numer rachunku: BNP PARIBAS 75 1600 1462 1804 9468 9000 0001 (w tytule przelewu należy podać numer zamówienia),
 • za pośrednictwem systemu szybkich płatności Przelewy24.

Oczywiście. Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Opis procedury zwrotu produktu wraz z potrzebnym formularzem dostępne są tutaj: https://biologiaodnowa.com/zwroty/.

Link do e-booka jest wysyłany od razu po dokonaniu płatności na adres e-mailowy podany podczas składania zamówienia.

W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o wysłanie wiadomości na adres: sklep@biologiaodnowa.com.

Wszelkie pytania, opinie i wiadomości można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce kontakt lub na e-mail: sklep@biologiaodnowa.com.