Moja historia

Poznajmy się

Beata Jakubowska

Poznaj moją historię...

Wszystko zaczęło się ponad dziesięć lat temu, kiedy w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań problemów zdrowotnych moich bliskich, zainteresowałam się naturalnymi metodami leczenia i profilaktyki zdrowia. Właśnie wtedy pełna nadziei, wiary, kierowana przez intuicję wpadłam w wir nauki o naturalnych metodach leczenia.

Czytałam prace wielu autorów (dzisiaj uznanych autorytetów), a zdobytą wiedzę analizowałam i sprawdzałam na sobie, i swojej rodzinie. Dzięki zastosowanym metodom rozwiązałam problemy zdrowotne, na które medycyna tradycyjna nie znajdowała sposobu.

To co na początku było szukaniem pomocy w powrocie do zdrowia moich bliskich, później stało się moją pasją. Zafascynowana tym, że w prosty i naturalny sposób możemy poprawić swoje zdrowie, zaczęłam tą wiedzą dzielić się z innymi.

Pojawiało się coraz więcej osób, również zupełnie obcych, którzy zwracali się do mnie z prośbą o pomoc. Świadomość tego, jak wiele dobrego mogę zrobić  dla innych dzięki zdobytej wiedzy, sprawiało że jeszcze więcej się uczyłam.

Przez wiele lat pogłębiałam swoją wiedzę i nadal to robię każdego dnia. Uszczęśliwiają  mnie efekty jakie widzę u osób, którym pomogły moje rady. Radość z pomagania innym sprawia, że każdego dnia jeszcze bardziej chcę to robić. Nie ma piękniejszego widoku niż szczęśliwy człowiek, który odzyskał swoje zdrowie.

Wspieranie ludzi w chorobie i pomaganie im w wyzdrowieniu jest moim priorytetem. Jestem osobą pogodną z optymizmem patrzącą w przyszłość, a każdy dzień witam z wdzięcznością i ciekawością, ciesząc się z każdych nowych wyzwań. Uwielbiam przyrodę, a moją wielką pasją jest bieganie o świcie.

We wszelkich działaniach nigdy nie skupiam się na problemie, ale zawsze na jego rozwiązaniu. Staram się realizować stawiane sobie cele, a jednym z nich jest pomaganie innym w powrocie do zdrowia.

Moja myśl przewodnia i motto brzmi: „W drodze do zdrowia”.

Każdy z nas powinien przez całe swoje życie być w takiej drodze do zdrowia, o które musimy dbać każdego dnia i dzięki któremu uczynimy swoje życie bardziej radosnym i szczęśliwym.

To jest początek mojej historii. Moim marzeniem jest to, abyście i Wy wzięli udział w jej dalszej części. Dlatego właśnie powstał projekt stworzenia takiego miejsca, w którym każdy znajdzie rozwiązanie swojego problemu. Niezależnie od tego czy będzie to uciążliwe schorzenie, czy pomoc w rehabilitacji, pozbycia się nadwagi, albo też wspomaganie leczenia lub zwyczajnie – naturalna potrzeba rozmowy o własnych problemach.

W naszym Kompleksie Zdrowotnym ,,Biologia OdNowa – Medycyna Naturalna”, tak ja, jak moi Współpracownicy dokładamy wszelkich starań, aby każdy człowiek ,,W drodze do zdrowia” odnalazł to, czego poszukuje.

Bądź z nami na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami, zapraszamy do zaobserwowania nas w social mediach.