O nas

Poznajmy się

O nas

Biologia OdNowa – Medycyna Naturalna – to nie tylko gabinet, w którym można skorzystać z pomocy we wspomaganiu tradycyjnego leczenia, to nie tylko naturalne metody leczenia, zdrowa suplementacja, czy najnowocześniejsze urządzenia medyczne działające w zakresach biologicznych, to początek drogi do zdrowia i powrót do natury, która od wieków niezawodnie i skutecznie daje nam to zdrowie.

To także pierwszy krok do stworzenia takiego miejsca, gdzie każdy człowiek znajdzie rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych. Praca którą wykonujemy to nasze powołanie, pasja, nasza radość, dzięki której nigdy nie zatrzymujemy się w jednym miejscu.

Pogłębiamy naszą wiedzę o nowe rozwiązania zdrowotne, śledzimy nowości rynku w zakresie medycyny naturalnej oraz sprzętu medycznego wspomagającego naturalne leczenie, również na bieżąco uczymy się od światowych Autorytetów.

Postrzegamy siebie jako uzupełnienie systemu opieki zdrowotnej, alternatywę dla nie zawsze skutecznych leków medycyny tradycyjnej, jako przewodników po świecie roślin, których stosowanie może odmienić na lepsze życie wielu ludzi.

Współpracujemy oczywiście z lekarzami, którzy są naszymi konsultantami medycznymi. Uważamy, że współdziałając możemy osiągnąć o wiele wyższe efekty tak w profilaktyce zdrowotnej, jak i w leczeniu wielu chorób. Dążymy do najwyższych standardów i korzystamy z najnowszych odkryć medycyny naturalnej.

Naszą misją jest pomagać, uświadamiać, uczyć, aby ulżyć w cierpieniu oraz zachować zdrowie i sprawność fizyczną a także psychiczną do późnej starości.

Biologia OdNowa to nasz wkład w zdrowe społeczeństwo, w zdrowego i szczęśliwego człowieka. Zdrowie odgrywa kluczową role w naszym życiu, dlatego chcemy pomóc każdemu w osiągnięciu jak najlepszego stanu zdrowia. W ramach konsultacji precyzyjnie ustosunkujemy się do Twoich potrzeb i opracujemy dostosowany indywidualnie do Ciebie plan terapii.

Skoncentrowanie na Pacjencie, podejście do Pacjenta wspierane jest przez nasz Team, który tworzą ludzie dla ludzi. Traktujemy ciało, umysł i duszę jako jedność.

Dzięki medycynie integracyjnej Twoje dolegliwości są traktowane holistycznie, a nie tylko objawowo.

Nasze hasło przewodnie brzmi: „W drodze do zdrowia” i my w tej drodze chcemy Ci towarzyszyć całą naszą wiedzą, doświadczeniem i całym sercem.

Bądź z nami na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami, zapraszamy do zaobserwowania nas w social mediach.