Jak się pozbyć tasiemca z organizmu przy pomocy ziół?

Tasiemiec to jeden z pasożytów przewodu pokarmowego człowieka. Najczęściej występujący rodzaj tasiemca to tasiemiec nieuzbrojony i tasiemiec uzbrojony.
Medycyna naturalna daje możliwość leczenia domowego tasiemczycy, a także zakażenia innymi pasożytami.

Jak pozbyć się tasiemca przy pomocy ziół i czy jest to skuteczne?

Według medycyny ludowej naturalne sposoby są skuteczne, jednak leczenie naturalne wymaga nie tylko czasu, lecz także spożywania dużych ilości warzyw i ziół, między innymi w postaci naparów. Oczywiście tą metodą można usunąć tylko tasiemca bytującego w brzuchu.

Mieszanka ziołowa na tasiemca:
-50 g ziela tymianku
-50 g kłącza tataraku
-50 g korzenia omanu
-25 g ziela liści mięty pieprzowej
-25 g liści orzecha włoskiego
-10 g piołunu

Stosowanie:
Wszystkie składniki mieszamy, przesypujemy do słoika.

Następnie 2 łyżki mieszanki wsypujemy do termosu i zalewamy 2-3 szklankami wrzątku.

Po godzinie parzenia w termosie -pijemy 3 razy dziennie po pół szklanki między posiłkami, przez tydzień.

Później pijemy 1 raz dziennie przez minimum tydzień.

Podczas leczenia naturalnego przeciw tasiemcom i innym pasożytom stosujemy ostre przyprawy, które skutecznie zwalczają zarówno zakażenia tasiemcem, jak i innymi pasożytami. W czasie takiego leczenia należy codziennie dodawać do potraw spore ilości takich przypraw jak goździki, pieprz cayenne, tymianek i pieprz czerwony.

Przy zakażeniach pasożytniczych zalecane są pestki z dyni lub olej z pestek dyni. Warto jednak wiedzieć, że najlepsze działanie mają świeże pestki.

Zabójczy dla pasożytów, także dla tasiemców, jest olej kokosowy nierafinowany. Podczas leczenia domowego zjadamy co najmniej 6 łyżek tego oleju dziennie.

W przypadku naturalnego leczenia przy pozbywaniu się tasiemca liczy się systematyczność i zastosowanie właściwych ziół, przypraw, oraz odpowiednia dieta, czyli spożywanie pokarmów których nie lubią pasożyty. Dzięki temu jesteśmy w stanie pozbyć się tasiemca, jak też i innych pasożytów.

 


 

Zapraszamy do indywidualnych konsultacji

Kontakt:
Tel: 888 075 758
——————————————————————————————————————————–
Informacje tutaj zawarte są moimi osobistymi przemyśleniami na temat leczenia i profilaktyki zdrowia, opartymi na własnym doświadczeniu i na bazie informacji z jak najlepiej wybranych źródeł. Nie zastępują profesjonalnej porady lekarskiej.