Jak zregenerować układ oddechowy po infekcji?

Dbanie o własne zdrowie, czyli codzienna profilaktyka i podnoszenie odporności naszego organizmu powinno być dla każdego z nas priorytetem.

Układ oddechowy, a szczególnie płuca pełnią bardzo ważną rolę. Powietrze pobierane przez układ oddechowy rozprowadzane jest do wszystkich organów i komórek w naszym organizmie. Jeśli więc układ ten nie będzie działał jak należy, mogą zacząć się poważne problemy zdrowotne. Dodatkowo, podczas oddychania powietrze jest oczyszczane z różnych substancji szkodliwych, które niestety mogą wnikać do naszego organizmu, jeśli działanie układu oddechowego będzie zaburzone.

 

Jak wspierać, leczyć i zregenerować układ oddechowy za pomocą ziół?

Jak wspierać, leczyć, czy też zregenerować  układ oddechowy?

Co możemy zrobić, kiedy już zachorowaliśmy?

Jak zapobiegać chorobom płuc w naturalny sposób za pomocą ziół?

Od bardzo dawnych czasów zioła były wykorzystywane w celach leczniczych. Doceniamy je przede wszystkim za bogactwo antyoksydantów, które zmniejszają uszkodzenia, powstałe przez wolne rodniki.

Zmniejszając napięcie mięśni górnych dróg oddechowych ułatwiają oddychanie i zmniejszają kaszel. Wykazują działanie wykrztuśne i oczyszczające.

Zwalczają patogeny i toksyny, które mogą przedostawać się do organizmu w trakcie oddychania i wspierają tym samym cały układ wymiany gazowej.

Zmniejszają uwalnianie histaminy i łagodzą podrażnienia całego układu oddechowego.

Do leczenia i wzmocnienia płuc oraz całego układu oddechowego możemy użyć mieszanki ziół, które stosowane systematycznie wpłyną na szybszą regenerację płuc po infekcji.

Jest to starannie dobrana kompozycja ziół, polecana dla osób pragnących wspomóc funkcjonowanie płuc i całego układu oddechowego.

 

Mieszanka na regenerację płuc:

SKŁAD:

Ziele miodunki plamistej 50g,

Ziele skrzypu polnego 50g,

Ziele rdestu ptasiego 50g,

Liść pokrzywy 50g,

Liść podbiału 50g

Prawoślaz korzeń 50g

Majeranek 50g,

Tymianek ziele 50g

Paczki sosny 50 g

Korzeń mniszka lekarskiego 50 g

 

SPOSÓB UŻYCIA

Wszystkie zioła mieszamy, przechowujemy w szklanym, szczelnie zamkniętym słoiku.

Odwar: 3 łyżki ziół na 3 szkl. wody, gotujemy 5 minut, odstawiamy do wystudzenia. Pijemy małymi porcjami ciepły w ciągu dnia i 30 min. przed posiłkami.

Stosujemy przez 3 tygodnie.

 

OSTRZEŻENIA

Przeciwwskazania: 

– Nie zażywać, w przypadku alergii na którykolwiek ze składników produktu.

– Osoby zażywające leki lub chore, kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tej mieszanki ziół.

 

PAMIĘTAJMY, aby zawsze zachować ostrożność podczas stosowania ziół i stosować się do zaleceń oraz przeciwskazań.

Kurację ziołami należy skonsultować z lekarzem w przypadku, gdy przyjmujemy leki, gdyż zioła mogą wpływać na działanie leków.

 


Zapraszam do indywidualnych konsultacji

Kontakt:

Tel: 888 075 758

office@biologiaodnowa.com


Informacje tutaj zawarte są moimi osobistymi przemyśleniami na temat  leczenia i profilaktyki zdrowia, opartymi na własnym doświadczeniu i na bazie informacji z jak najlepiej wybranych źródeł. Nie zastępują profesjonalnej porady lekarskiej.